شرکت بازرگانی کارا ترخیص یک شرکت فعال در حوزه واردات و صادرات کالا و نیز ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد. این شرکت فعالیت هایی متمرکز در این بخش دارد. دانش فنی بالا ، نیروی انسانی زبده و داشتن ارتباطات کاری زیاد و عمیق باعث شده است که ما بتوانیم سفارشات کار مشتریان را در اسرع وقت و با بیشترین دقت انجام دهیم.

ترخیص کالا

ترخیص کالا از گمرک یک فعالیت بسیار تخصصی می باشد که نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. و عدم وجود چنین ویژگی هایی می تواند منجر به تاخیر در انجام کار و دشواری بسیار زیادی شود.

همچنین عدم آشنایی با محیط

ترخیص کالا و بازرگانی می تواند باعث اتلاف در وقت و سرمایه شما شود.

شرکت بازرگانی کارا دارای تیمی متشکل از ترخیص کار ها و کارشناسان بازرگانی می باشد که با تجربه و دانش خود قادر به ترخیص کالا ی شما مشتریان گرامی در کمترین زمان ممکن می باشند.

فعـــالیت های بازرگـــانی کارا ترخـــیص

شرکت بازرگانی

کارا ترخیص سعی دارد تا با استفاده از دانش و تجربه چندین سال فعالیت در زمینه ترخیص کالا از اتلاف وقت و سرمایه شما مشتریان گرامی جلوگیری نماید. و کالاهای مشتریان خود را در اســـرع وقت  به صاحبین کالا تحویل دهد.

مشاوره امور بازرگانی

آشنایی با قوانین و تعرفه های گمرکی کشورهای مختلف و همچنین آشنایی با پروسه ورود و خروج کالا از کشور و فرایند سرمایه گذاری و جلب توجه سرمایه گذار لازمه یه فعالیت تجاری و بازرگانی می باشد. لذا ما در بازرگانی کارا ترخیص با ارائه خدمات مشاوره بازرگانی سعی در ارائه خدمات مشاوره به شما مشتریان گرامی را داریم تا از اتلاف وقت و سرمایه شما جلوگیری شود.

 

واردات کالا با ارز مبادله ای

شرکت بازرگانی کارا ترخیص در کنار 

ترخیص کالا از گمرک، به ارائه خدمات ارزی و بانکی ، دریافت ارز مبادله‌ای و تخصیص ارز دولتی با انجام حواله های ارزیکه شامل حواله های یوان و گشایش ال‌سی برای جا به جایی ارز مبادله ای است، میپردازد. شرکت بازرگانی کارا ترخیص ، کلیه خدمات ذکر شده از قبیل ترخیص کالا و خدمات ارزی و بانکی و خدمات بازرگانی شامل صدور و اخذ مجوزهای واردات کالا از وزارت بازرگانی را ارائه می‌دهد.

 

ثبت سفارش کالا

شرکت بازرگانی کارا ترخیص ، تمامی خدمات ترخیص کالا همانند 

ثبت سفارش واردات کالا در سامانه جامع تجارت وزارت بازرگانی و اخذ مجوز های بازرگانی را در کوتاه ترین زمان، ارائه می دهد. شرکت کارا ترخیص و با اخذ کد فیدا برای فروشنده و ثبت اصلاحیه و جایگزین در ثبت سفارش کالا در ntsw و اظهار حمل در سامانه جامع تجارت ( ثبتارش ) جهت ثبت سفارش کالا با ارز دولتی اقدام می نماید. تخصیص ارز مبادلاتی از خدمات بازرگانی شرکت کارا ترخیص می باشد.

 

ترخیص کالا از گمرک

شرکت بازرگانی کارا ترخیص با فعالیت در زمینه 

ترخیص از گمرک و ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارتو داشتن مدرک رسمی کارگزاری گمرک و پروانه حق العمل کاری گمرک با ترخیص کار های مجرب خویش در گمرک های سراسر کشورمان ایران خدمات ترخیص کالا را ارائه می دهد. این شرکت با اخذ مجوز های 

واردات کالا به ارائه خدمات بازرگانی و ترخیص به شرکت های بازرگانی واردات و صادرات می پردازد.

 

ادامه مطلب


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: بازرگانی ,ترخیص ,کالا ,شرکت ,کارا ,خدمات ,شرکت بازرگانی ,ترخیص کالا ,کارا ترخیص ,بازرگانی کارا ,خدمات بازرگانی ,ارائه خدمات مشاوره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویزای شینگن . DJARK دانلود کتاب و جزوه You are magical like a Unicorn شرکت بازرگانی فیروزه Firoozetrading 09129374366 به یاد بچگی،بادکنک زردِ زرد مزون فیلم و سریال پهلوان بی مزار شهید ابراهیم هادی مهربان